چرا مریم نوفرستی می خواهد از بهداشت معنوی شکایت کند؟

به گزارش خبرگزاری بهداشت معنوی، خبرنگار این خبرگزاری در راستای رسالت آگاهی بخشی، پیش از این گزارشی مختصر از یکی از مربیان یوگا در ایران به نام «مریم نوفرستی» تهیه و منتشر کرد که با برند «مربی رسمی یوگا ازفدراسیون ورزش‌های همگانی» در حال آموزش یوگا به مخاطبان است.

این خبرگزاری در گزارش خود، با توجه به این که مریم نوفرستی با یک عنوان رسمی در ایران فعالیت می کند و باید قوانین کشور را -حتی با عدم اعتقاد به آن- بپذیرد، به تصاویر و ویدئوهای منتشر شده در صفحۀ اینستاگرام مریم نوفرستی اعتراض کرد.

پس از انتشار این گزارش، مریم نوفرستی در اقدامی غیر حرفه ای صفحه اینستاگرام خود را حذف کرده و با ارسال ایمیلی به خبرگزاری بهداشت معنوی، این خبرگزاری را تهدید به شکایت از طریق پلیس فتا کرده است.

 

مریم نوفرستی

 

به نظر می رسد اشاره به چند نکته در مورد شکایت ایشان ضروری باشد:

اول، خبرگزاری بهداشت معنوی بخش عمده ای از پست های اینستاگرامی مریم نوفرستی را در آرشیو خود ذخیره کرده و با کمال میل از شکایت ایشان حمایت و استقبال می کند.

دوم، همان پلیس فتایی که قرار است از خبرگزاری بهداشت معنوی به آن شکایت کنید، حتی در صورت نبود آرشیو پست های شما، به راحتی می تواند تمام اطلاعات شما در فضای مجازی را بازیابی کند.

سوم، خبرگزاری بهداشت معنوی در صورت صلاحدید، مسئلۀ اشاعه منکرات شما در فضای مجازی را از فدراسیون ورزش های همگانی که شما زیرمجموعه آن هستید پیگیری خواهد کرد. این فدراسیون باید جوابگوی عدم نظارت خود بر فعالیت شما باشد.

چهارم، ظاهراً در پنهان کردن اشتباهات خود خیلی عجله داشتید. در نتیجه فراموش کردید برخی تصاویر خود را از فضای مجازی حذف کنید. اگر تمایل دارید با دفتر خبرگزاری تماس بگیرید تا لینک هایی را که باید برای حذف تصاویر خود به آنها رجوع کنید، در اختیار شما گذارد.

پیشنهادات مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ضروری مشخص شده اند *

ارسال نظر